Відгуки
Валерія
25.10.2024
Доброго дня . Дякую ,усе прийшло дуже швидко і якісно ,я в захваті 😍
Заремба Анастасія
24.10.2024
Дякую, дуже задоволена товаром. Все подобається, я в захваті🥰. Ввічливий продавець, швидко відправили і зв'язались, товар був в наявності🫶🏻. Окреме дякую за комплимент у вигляді шоколадки, дуже приємно було❤️
Яна
24.10.2024
Дякую за посилочку . Дуже задоволена товаром😍. Навіть поклали солоденький подаруночок😄
Катюша Омельчук
23.10.2024
Добрий день забрала посилочку дякую вам дуже ❤️за швидку доставку та чудові матеріали і окремо за подарунок 🎁 🥰🥰
Василіна
17.10.2024
Вітаю! Щиро дякую Вам за індивідуальне пакування кожного засобу, за такі класні подарунки!!!! Це мега мега класно і цінно!!!❤️❤️❤️
Неля
15.10.2024
Добрий вечір) дякую за матеріали, і за подаруночок теж)
Кристина
13.10.2024
Здравствуйте, спасибо большое вам за посылку. Получила все отлично и самое главное что быстро) и спасибо отдельное за пилочку и конфетку))
Анікі Людмила
13.10.2024
Доброго дня, отримала, як завжди супер, щиро дякую!!!
Гарного дня та настрою 😘
Кристинка
11.10.2024
Здравствуйте, получила лаки от вас) спасибо большое цвета просто 🔥
Юлія
11.10.2024
Доброго дня. Замовлення забрала. Все супер❤️ як завжди вдячна за подаруночок🎁🥰
Людмила
04.10.2024
Ви чудові 🙂 дякую за товари і подарункИ 😊🥰
Катерина Литвинова
04.10.2024
Добрий день щиро дякую за замовлення почну лікувати палець, дуже приємно за компліментик))) гарних вам клієнтів, мирного дня!
Наталя Барча
30.09.2024
Доброго вечора! посилочку отримала!все супер!!!дуже дякую!!!буду ще замовляти!!!!
Віка
23.09.2024
Гарні матеріали та упакування, я дуже задоволена
Оксана
22.09.2024
Добрий день! Отримала посилочку, щиро дякую, в тому числі і за подаруночки! 🌷❤️
Катя
20.09.2024
Доброго дня! Подяка за швидку доставку і подаруночок😊. Замовляла гель - лаки на розлив, вони просто чудові, наносяться ідеально і просушуються супер ; що темні, що світлі тони . Однозначно буду заказати ще! Мирного неба над головою і побільше Вам відданих покупців🥰🥰🥰
Вика
19.09.2024
Посылочку получила,огромное спасибо,как всегда все супер)))
Людмила
18.09.2024
Замовленням задоволена,прийшло все як і замовляла ,ще й подаруночок 🙂 подарували до замовлення,магазин рекомендую .
Віка
18.09.2024
Гарні матеріали та упакування, я дуже задоволена
Дарія Яцюта
13.09.2024
Доброго дня☺️
Нарешті у мене знайшовся час написати Вам слова подяки , і не просто подяки , а слова захоплення вашою роботою 🤩
Були такі випадки коли доводилося "зраджувати " вашому сайту і замовляти в інших продукцію для манікюра.
І от, висновок: ви єдина компанія яка має систему знижок, ви єдині хто пакує відправки так ніби там золото, і за ваші відправки ніколи не переживаю як доїде замовлення. Завжди є наліпки для тіпси з назвами замовленних гелів та гель лаків(в саме серденько,😘 це так спрощує викраску)
Ще і замовлення обробляєте так швидко (ви взагалі спите🤣???)
Замовлення хочеться робити кожного дня.
Дякую Вам за вашу роботу 🙏🙏🙏
Відгуки та рекомендації про весь асортимент продуктів нарощування нігтів!
NailsMarket створив оглядову категорію для отримання досвіду про товари від інших користувачів інтернет магазину.
Для повноти інформації про продукцію намагайтеся також залишати свої відгуки і спостереження.
Хороший огляд завжди буде корисний майстрам нігтьових і салонних послуг.
У цьому розділі клієнти можуть описати сервіс, якість доставки і сам матеріал, можуть написати побажання і
рекомендації щодо підвищення продуктивності та якості обслуговування.
Ми цінуємо свій час, а значить ваш час!